Siseviimistlus

Korterite siseviimistluses annab tooni moodne, samas piirkonda sobituv ajatu disain. Ruumid on heledates toonides, põrandaid katab ühelipiline tammeparkett. Nii elu- kui ka ühiskasutatavatele ruumidele annab näo sisearhitekt Kristel Jakobson Hakadisainist.

Korteriostjal on võimalus valida kahe paketi vahel. Pakett A on traditsioonilisem ning lihtne, pakkudes heledaid toone segatuna tumedamate uste ja põrandaga. Pakett B keskendub aga enam mustritele ning moodsale, skandinaavialikule siseviimistlusele.

Vaata tubade viimistluspakette
Vaata sanitaarruumide viimistluspakette

Ehitusinfo

Ristiku Residentsi arhitektiks on Enn Rajasaar, kes on tuntud oma miljöötundlike ning elegantse joonega hoonete poolest – viited tema portfooliole on ka siinsel arendusprojekti kodulehel.

Ristiku 22 korterelamu ehitust korraldab BCM Konsultandid OÜ, peatöövõtja valitakse konkursi korras. Ka omanikujärelevalve on usaldatud BCM Konsultandid OÜ kätte.

Hoone ehitatakse vaivundamendile, maa-aluse parkimiskorruse seinad ja hoone välisseinad ning enamik hoonesisestest seintest laotakse betoonplokkidest. Vahelaed tulevad osaliselt betoonpaneelidest ja osaliselt valubetoonist. Hoone välisfassaadid kaetakse puitvoodriga, mille toonid on valitud nii, et kaks erinevat majakorpust oleks visuaalselt hästi eristatavad.

Akendeks on puitalumiiniumaknad, korterite välis- ja siseuksed on samuti puiduga kaetud ning vastavad tulekaitsenõuetele. Siseviimistlus toimub vastavalt Hakadisain OÜ sisearhitekti Kristel Jakobsoni poolt kokku pandud kahele korterite siseviimistluspaketile (vt vastavad paketid).

Territoorium piiratakse puit-lippaiaga, ehitatakse välja laste mänguväljak ja puhkeala õuel.
Kinnistul asuv kõrghaljastus säilib, v-a üks suurem ehitusalalt maha võetav puu. Täiendavalt istutatakse hekke ja sireleid ning jasmiine, lisatakse konteinerhaljastust vastavalt haljastusplaanile (maastikuarhitekt Marge Kõrgekuhi).

Meie eesmärk on nii arhitektuurselt, ehituslikult kui ka kujunduslikult väga hea elukeskkonna loomine – sarnaselt sama arendustiimi poolt miljööväärtuslikes Kassisaba, Kalamaja ning Kadrioru piirkonnas varasemalt valminud arendusprojektidega (nt Koidu 20, Wiedemanni 2a, Faehlmanni 41, 43, 45 jm).

Arendaja varasemad projektid